Donanim 22 HAZİRAN 2012 / 15:07

Fotoğrafçıların yeni yol arkadaşı Lumix TZ30

Fotoğrafçıların yeni yol arkadaşı Lumix TZ30

Panasonic, seyahat esnasında fotoğraf çekmeyi verimli kılmayı amaçlayan yeni dijital fotoğraf makinesi Lumix TZ30'u kullanıcıların beğenisine sundu.24 mm ultra geniş açılı LEICA lensiyle dikkat çeken makine, kullanıcılarına 20x kadar optik yakınlaşma imkanı sunuyor. Cihaz, 14.1 megapiksel MOS sensörü ve 0,1 saniyelik otomatik odaklama özelliği sayesinde kullanıcıların daha ayrıntılı çekimler yapabilmeyi vadediyor.

MP4 formatında HD video kaydedebilen makine, dokunmatik ekranıyla rahat bir kullanım yaratıyor. Kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları haritada işaretleyebilecekler GPS özelliği sayesinde, fotoğraf çekilen mekanı unutma derdini ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar, cihazın panoramik çekim modu sayesinde enteresan çalışmalara imza atabilme olanağını yakalayacaklar.

Panasonic Lumix TZ30 1169 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun