Donanim 18 KASIM 2008 / 11:31

Football Manager artık Everton'un resmi genç yetenek veritabanı

İngiltere'nin Everton spor kulübü, Sports Interactive ile anlaşma imzalayarak Football Manager'ın 370 bin oyunculu veritabanına erişim kazandı.

İngiltere'nin Everton spor kulübü, Sports Interactive ile anlaşma imzalayarak Football Manager'ın 370 bin oyunculu veritabanına erişim kazandı.

İngiltere'nin önde gelen kuluplerinden Everton, Sports Interactive ile anlaşma imzalayarak Football Manager'ın 370 bin oyunculu veritabanına erişim kazandı. Pek çok genç futbolcunun keşfedilmesine önayak olan meşhur futbol menajerliği oyunu Football Manager, böylece gayriresmi olarak verdiği genç yetenek veritabanı hizmetini ilk defa bir birinci lig kulübüyle resmiyete dökmüş oldu. Takımın menajeri Dave Moyes ve takımın teknik ekibi, dünyanın çeşitli yerlerindeki binden fazla gözcü tarafından derlenen, 370 bin futbolcu ve spor personelinden oluşan veritabanını artık takımlarının başarısı için kullanma hakkına kavuştu.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun