Donanim 04 OCAK 2011 / 13:02

Flaşlar belli ki Facebook için patlamış

Facebook'ta 750 milyon fotoğraf paylaşıldı

Facebook’a yeni yılın ilk haftasonunda 750 milyon fotoğraf yüklendi.Yeni yılı karşılayan hafta sonunda Facebook üyeleri boş durmadı, kutlamalar esnasında çekilen milyonlarca fotoğraf siteye yüklendi.

Kutlamalar sonrasında soluğu Facebook’ta alan milyonlarca kişi yeni yılın ilk hafta sonunda siteye 750 milyon fotoğraf yükledi ve Facebook’ta böylelikle yeni bir rekor kırılmış oldu.

Normalde günde ortalama 100 milyon fotoğraf yüklenen Facebook’ta şimdilerde daha yüksek kalitede fotoğraf yükleme desteği mevcut. 500 milyonu aşan kullanıcıya sahip siteye yılbaşı sonrası oluşan bu ilgiyi ise normal karşılamak gerek. Her yönüyle hayatımızı değiştiren site adeta yeni çağın albümü haline gelmiş durumda.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun