Donanim 04 EYLÜL 2009 / 08:55

Filmini çeken reklam yıldızı oluyor

Okey, banabirseyolmazdeme.com internet adresinde güldüren ve düşündüren anları paylaşmanızı bekliyor.

Okey, banabirseyolmazdeme.com internet adresinde güldüren ve düşündüren anları paylaşmanızı bekliyor.


Toplumun cinsel bilincini artırma misyonunu gerçekleştirmek için yeni projeler hazırlayan Okey, www.banabirseyolmazdeme.com adresli internet sitesinde Türkiye’den insan manzaraları yayınlamaya hazırlanıyor. Kampanyada Türk insanının güldüren, aynı zamanda şaşırtan ve düşündüren görüntüleri hazırlanan özel web sitesi üzerinden paylaşılabilecek.

Kampanya kapsamında doğal olarak yakalanan video karelerinin internet sitesinden paylaşılacağı yarışmaya katılanlar arasından Okey jürisinin seçeceği film Jüri Özel Ödülü’ne layık görülerek, kampanya bitiminde Okey’in yeni reklam filmi olarak yayına girecek. Aynı zamanda seçilecek fotoğraf Okey ilanı olarak kullanılacak. Yarışmanın kazanan video ve filmi tasarımcının ismiyle birlikte dergi ve gazetelerde yayınlanacak. Ayrıca en çok oy alan video ve filmlerin sürpriz hediyeler kazanacağı yarışmada, birinci ve ikinciye dizüstü bilgisayar, üçüncüye iPod, 4–10 arasında sıralamaya girenlere ise Okey hediye seti armağan edilecek. Fotoğraf yarışmasının şampiyonu ise dergi ilanıyla ödüllendirecek. İzlesene.com üzerinden de yükleme yapılabilecek yarışma, Ekim ayı sonunda kadar devam edecek.

Bana bi’şey olmaz deme kampanya mesajlarını anlık çekimlerle ortaya çıkan komik Türkiye manzaralarından derliyor. Toplu mesajlarla hayatımıza giren yurdum insanı tanımlamasına uyan reklam çalışmaları, camdan sarkarak klima tamir eden mahalle sakini, su damacanalarıyla motor kullanan sucu gibi güncel görüntülere yer veriyor. Aynı zamanda dış mekan, radyo, yazılı basın gibi mecralarda da kendini gösteren doğaçlama “Bana bi’ şey olmaz” mesajları, yeni internet sitesiyle daha da eğlenceli bir hal alacak.

www.banabirseyolmazdeme.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun