Donanim 21 HAZİRAN 2010 / 15:14

Fethiye'de kiteboarding şöleni başlıyor

Yaz günlerinde izleyenleri bile serinletecek bir organizasyon başlıyor.

Yaz günlerinde izleyenleri bile serinletecek bir organizasyon başlıyor.


Yaz geldi; çalışanlar için sıcak, tatilciler için deniz yolu gözüktü. Bu hafta yolu Fethiye'den geçecekler için de güzel bir alternatif başlıyor.

Türkiye'nin en iyi bay ve bayan sörfçülerinin yanında yabancı sörfçülerin de yer alacağı Kiteboarding Tour Türkiye'nin ilk ayağı 24-25 Haziran'da Fethiye Karadere Plajında başlıyor, 26-27 Haziran tarihlerinde Fethiye Çalış Plajında son buluyor. Ancak kiteboard heyecanı bitmiyor. Türkiye Turunun ikici ayağı Gökçeada'da, üçüncü ayağı Alaçatı ve son ayağı da Gökova'da yapılacak.

Kiteboard'u geliştirmek, uluslararası yarışmalarda yarışabilecek gençlerin deneyimini arttırabilmek için yapılan yarışlara ilginin büyük olması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun