Donanim 22 EKİM 2010 / 12:23

FarmVille deneyimi iPad'e taşındı

Sosyal ağlarda bağımlılık yaratan oyun, tablet dünyasına da adım attı.

Sosyal ağlarda bağımlılık yaratan oyun, tablet dünyasına da adım attı.


Popüler sosyal oyunların yapımcısı Zynga'nın FarmVille oyunu artık iPad'lerde oynanabiliyor. Bedava iPad oyunu, dünya çapında 60 milyon kullanıcının FarmVille deneyimini Facebook ve iPhone platformundan tablete taşıyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında FarmVille'in iPhone sürümü çıkarılmıştı. Genişletilmiş iPad sürümü, kullanıcıya Facebook ve diğer platformlardaki arkadaşlarıyla da bağlanma şansı veriyor. Ekinler ve çiftliğin durumuyla ilgili uyarılar da doğrudan iPad'e düşüyor.

Zynga Başkanı Steven Chiang, kullanıcıların nerede olursa olsun sevdikleri oyunu oynayabilmelerini istediklerini ifade etti. Ayrıca Chiang, iPad üzerinde daha gelişmiş grafik ve etkili dokunmatik ekranda oyun deneyiminin daha keyifli olduğunu vurguladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun