Donanim 21 KASIM 2009 / 14:46

Exilim ailesi genişliyor

MersaSistem, Casio Exilim Serisi'nin yeni üyesi EX-Z33'ü piyasaya sunuyor.

MersaSistem, Casio Exilim Serisi'nin yeni üyesi EX-Z33'ü piyasaya sunuyor.


İnce tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle serinin tasarım geleneğini bozmayan EX-Z33, gelişmiş teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. 10.1 megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraf makinesi, bulanıklık önleme teknolojisiyle hareketli fotoğrafların net bir şekilde çekilmesine olanak tanıyor. 'Best Shot' fonksiyonuyla çekilen bölgeyi analiz ederek duruma en uygun olan hazır çekim modunu otomatik olarak seçen ürün; çiçek, manzara, gün batımı, spor gibi 23 farklı hazır otomatik çekim moduna sahip. Yüz tanıma ve gülme algılama teknolojisiyle gelen ürün, önceden kaydedilen insan yüzlerini, daha sonra da tanıyabiliyor.

‘Kolay çekim' modunda flaş, otomatik zamanlama ve görüntü boyutunu otomatik olarak ayarlayabilen fotoğraf makinesi, saniyede dört kare fotoğraf çekebiliyor. Uzun pil ömürlü ürün, tek şarj ile kullanıcısına 210 kare fotoğraf çekmesine olanağı sunuyor. YouTube için özel video çekim modu bulunan Casio EX-Z33, maksimum 848x480 piksel büyüklüğünde video çekimi yapabiliyor. EX-Z33, KDV dahil 259 TL satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

www.mersasistem.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun