Donanim 24 MART 2009 / 13:33

Evlere sinema kalitesinde görüntü geliyor

Epson, evde sinema kalitesinde görüntü sağlamak amacıyla, EH-TW3800 ve EMP-TW700 projektör modellerini geliştirdi.

Epson, evde sinema kalitesinde görüntü sağlamak amacıyla, EH-TW3800 ve EMP-TW700 projektör modellerini geliştirdi.


Epson EH-TW3800’de, filmi sinemada izleme deneyimini eve taşımaya olanak tanıyan birçok gelişmiş özellik bulunuyor. Özellikle, 3LCD teknolojisiyle, görüntüde ekstra parlaklık sunuyor. EMP-TW700 ise her türlü aydınlatma koşuşunda sağladığı görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor.  


Projektör 1080p Full HD (Tam Yüksek Tanımlı) görüntü sunuyor. 18.000:1’lik yüksek kontrast oranıyla da net beyazlar ve derin siyahlara ulaşılabiliyor. Epson EH-TW3800, tüm yüksek tanımlı ve en son nesil multi-medya cihazlara birlikte kullanılabiliyor. Blu-ray ve DVD filmlerinin de rahatlıkla görüntülenebildiğiEH-TW3800, arabirim kutularına, oyun konsollarına, dijital TV alıcılarına, bilgisayar veya dijital fotoğraf makinelerine de kolayca bağlanabiliyor.  


Epson EH-TW3800, evin küçük odalarında bile herhangi bir konumdan görüntü yansıtmak için zoom ve dikey/yatay lens kaydırma özelliği sunuyor. Profesyonel Fujinon lens, projektörün kurulumu sırasında görüntü ayarlarının daha kolay şekilde yapılmasını sağlıyor.   EMP-TW700 projektör modeli ise, loş veya aydınlık her türlü aydınlatmada yüksek performans gösteriyor. En küçük odayı bile tam boyutlu bir sinemaya dönüştüren EMP-TW700, sadece 1,5 metreden bile 60 inçlik dev görüntü sağlıyor ve maç seyretme keyfini pekiştiriyor.


Yeni Fujijon lensiyle de, daha net ve keskin görüntülerin tadını çıkarmaya imkan tanıyor. Ayrıca, 26dB’lik ses düzeyinde çalışan fanı sayesinde, sessiz performans gösteren EMPTW700, seyir keyfini bozmuyor. Kompakt uzaktan kumandası ve arkadan aydınlatma özelliği ile karanlıkta da kullanım kolaylığı sunuyor. www.epson.com.tr  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun