Donanim 22 HAZİRAN 2010 / 07:26

Ericsson Sailing Team rüzgarı arkasına aldı

Çalışanların uyumunu artırmak için yapılan etkinlik güzel sonuçlar veriyor.

Çalışanların uyumunu artırmak için yapılan etkinlik güzel sonuçlar veriyor.


Şirket çalışanlarına farklı motivasyonlar sağlamaya çalışan şirketleri biliyoruz. Bunun sonucunda da ortaya çıkan başarıların çalışanları birbirine bağladığı ve motive ettiği konusu da su götürmez bir gerçek. Sıradan aktivitelerden sıkılan şirketlere örnek çalışmalardan biri Ericsson'dan geldi.

Ericsson Sailing Team, henüz Nisan ayında kurulmuş olmasına rağmen yelken yarışlarına hızlı başladı. Ericsson çalışanlarından oluşan takım Zig Zag isimli teknesiyle IRC 4 sınıfındaki yelken yarışlarında yer alıyor.

Ekip şimdiden önce Helly Hansen Cup'ta, ardından da Shop and Miles Cup'ta kendi kategorisinde birinci oldu.Ericsson Sailing Team teknesi Zig Zag yaklaşık 8 buçuk metre uzunluğunda ve Prof Fatih Gorbon tarafından tasarlandı.

Ericsson Türkiye İletişim Müdürü Gülten Ramazanoğlu duyduğu memnuniyeti belirtirken, "Çok kısa süre içinde hazırlandığımız yarışlarda elde ettiğimiz birincilikleri, şirket içerisinde stratejik önceliklerimizden olan "kültürel değişim" programının dört ana hedeflerinden olan ‘Takım Çalışması'nın bir sonucu olarak görüyoruz. Günlük çalışma hayatımızda yararlandığımız takım çalışması modelini önümüzdeki yarışlarda da uygulayarak başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun