Donanim 18 OCAK 2011 / 17:22

Epson ürünleri yenilendi de geldi

Epson'un yeni yazıcıları ve projektörleri hazır

Epson, 18 Ocak’ta düzenlediği toplantıyla hem büyük ofis hem de küçük işletmeler için yeni baskı ve dijital görüntüleme çözümlerini bir araya topladığı ürün serisini tanıttı. Şirket dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip yeni projektör serisini Türkiye'ye getirdi.

Toplantıda dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip olmasıyla öne çıkan EB 1700 serisine ait projektörlerin yanı sıra küçük ofislerin baskı ihtiyaçlarına çözüm sunan dördü bir arada Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısının da tanıtımı yapıldı.Bunların yanı sıra EB-G5600&5900 video projektör serilerinin tanıtıldığı toplantıda Epson Uluslararası Kanal Geliştirme Müdürü Renato Vincenti ve Video Projektör Ürün Grubu Müdürü Carla Conca yaptığı sunumlarla ürünlere yönelik merakı giderdi.EB 1700 serisini oluşturan EB-1750, 1770W ve 1775W modelleri 4,5 santim yüksekliği ve 1,7 kilogramlık ağırlığıyla dünyanın en ince 3LCD teknolojine sahip olmakla öne çıkıyor. HD görüntü kalitesine sahip projektörler, az yer kaplaması, 4 bilgisayara kadar Wi-Fi ile bağlanabilmesiyle dikkat çekiyor.Üçü bir arada USB görüntüleme özelliğine sahip seri sunum yaparken hem sesi hem de görüntüyü istenilen biçimde ayarlama seçeneği sunuyor. Sadece duvar gibi düz zeminlere değil istenilen her zemine yansıtabilen görüntüler, yansıtılan zemin üzerinde de yakınlaştırılabiliyor.Toplantının diğer kısmında ise Renato Vincenti, küçük ofislere yönelik geliştirilen Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısını ayrıntılı olarak tanıttı. Özellikle baskı hızıyla ön plana çıkan BX625FWD’nin hızı, yarış otomobilinin finiş çizgisine vardığı süreyle eş değer tutulan kısa bir filmle gösterildi.

Ayrıca kronometre ile rakipleri Canon ve HP’den daha hızlı olduğu ispatlanan Epson Stylus Office BX625FWD ile dakikada 38 sayfa siyah, 15 sayfa ise renkli baskı alınabiliyor. Ürün kablosuz çalışması ve düşük baskı maliyetiyle daha çok küçük ofislere hitap ediyor.Hem tek hem de çift taraflı çıkış alma özelliğine sahip BX625FWD, belgeleri sadece yazdırmayıp aynı zamanda tarıyor, kopyalıyor ve fakslıyor. Dördü bir arada özelliğiyle birlikte 250 sayfa yüklenebilen yazıcı ethernet ve Wi-Fi desteğine de sahip.EB 1700 serisinden Türkiye’de satışta olan 1770W modeli KDV hariç 1000 avroya satılırken, 1775W modeli KDV hariç 1250 avrodan alıcı buluyor.EB-1750 modelinin ise KDV hariç 750 avrodan Şubat ayında tüketiciyle buluşması bekleniyor.

ETİKETLER : epson projektör yazıcı
YORUMLAR
ŞÜKRÜ ÖZKAN 05 MART 2011 / 12:50 0 0
SAYIN EPSON,
BEN EPSONUMDAN MEMNUNUM AMA BİR TÜRLU BOYASINI BULAMİYORUM BULDUĞUMDA MAKINE DEĞERİ KARŞIMA ÇİKIYOR BİZLER EMEKLİYIZ ÇOK ÖNEMLI BİR SORUN BU..

BENİM İSTEĞİM EPSON CYAN TO712 İNTERNET KANALIYLE EN UCUZ YOLDAN ALMAK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN EĞER ALAMASSAM MAKINEMİ EPSONA GÖNDERECEĞİM BEHİ ALADIĞINIZA EMİNİM SAYGILARİMLA

Lütfen bu mesaji yetkilıye veriniz
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun