Donanim 06 EYLÜL 2011 / 08:28

Epson dört yeni tarayıcıyı piyasaya sundu

Yeni kompakt tarayıcı serileri GT-S55, GT-S55N, GT-S85 ve GT-S85N Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yeni seri Windows Server OS ve Citrix desteği de sunuyor.Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin tümü, finans, devlet ve sağlık hizmeti alanlarındaki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan tarayıcılar bireyselden çok kurumsal pazarı hedefliyor.

Kompakt özelliği ile dikkat çeken kağıt beslemeli tarayıcılar, sundukları ‘kapsamlı yazılım paketi’ ile karmaşık doküman yönetimini daha basit bir hale getirmeyi amaçlıyor.

GT-S85 serisi dakikada 40 sayfa tarıyor

GT-S85 Serisi, dakikada tek taraflı 40 sayfayı ve çift taraflı 80 imajı ister tek renk ister renkli olarak 200dpi’da tarıyor. Serideki modeller 600dpi’a kadar optik çözünürlüğe sahip. Çift taraflı sayfalar, tek bir geçiş ile taranabiliyor ve yüksek kapasiteli 75 sayfalık otomatik doküman besleyici (ADF) sayesinde, verimlilik daha da artırılabiliyor. Büyük hacimli işler sırasında performansın korunduğuna emin olmak için, ultra-sonik bir algılayıcı kağıt sıkışmalarını algılayarak düzeltiyor. Ayrıca seri modellerinde, birden fazla kullanıcının paylaşımı için de ağ bağlantısı bulunuyor.Başlangıç seviyesi Epson GT-S55 Serisi, tek renk ya da renkli taramaları dakikada tek taraflı 25 sayfaya kadar ve çift taraflı 50 imaj tarıyor. Optik çözünürlük, 75 sayfalık otomatik doküman besleyici ve çift taraflı tarama ve birden çok kullanıcı için ağ bağlantısı gibi özelliklerin bulunduğu cihazlar daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

“Kurumsal sistemlere uyum sağlayabiliyor”

Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat, yeni tarayıcı serisi ile ilgili şunları söylüyor;

“Bu yeni ürünlerimizde, kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda, başarılı GT-S50 ve GT-S80 serisine dayanarak, 300 dpi çözünürlük ve daha hızlı çekim gibi Epson’un doküman görüntüleme teknolojisindeki son gelişmelerden yararlandık. Alışılmış Windows ve Mac sistemlerine ek olarak, bu yeni modeller, karmaşık BT sistemlerine kolay entegrasyon sağlamak için Windows Server OS ve Citrix’i de sunuyor.”

Kapsamlı yazılım paketi ile tuşlar kişiselleştirilebiliyor

Tüm model ve serilerde, hemen hemen her doküman yönetim sistemine kolay uyum sağlamak üzere Epson Event Manager bulunuyor. Her tuşu kişiye özelleştirilebilen, “e-postalar içine taranabilen”, “ortak bir dosyaya taranabilen” gibi 10 çeşit “özel tarama” komutuyla iş akışını hızlandırıyor. Kapsamlı yazılım paketi ile belge ve raporları organize etme, kartvizit bilgilerini veritabanına dönüştürme ve metinleri artırma gibi karmaşık görevler için kolaylaştırılmış çözümler sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun