Donanim 28 NİSAN 2010 / 08:33

Epson'dan beşibiryerde

Tek bir cihazda film izlerken, oyun oynayıp, MP3 dinleyip, kareoke yapılabiliyor.

Tek bir cihazda film izlerken, oyun oynayıp, MP3 dinleyip, kareoke yapılabiliyor.


Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri markası Epson, yeni projektörünü tanıttı. Birçok özelliği içinde barındıran cihaz, başka cihazlara olan ihtiyacı ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Epson EH-DM3 video projektör geniş ekran ve 3LCD kalitesinde görüntü sunuyor. Cihazda tümleşik DVD/DivX oynatıcı ve tümleşik sanal dörtlü stereo hoparlörler bulunuyor. Ayrıca USB anahtarından fotoğraflar ya da videolar görüntülenip, kameraya, oyun konsolu, bilgisayar ve televizyona doğrudan bağlantı kurulabiliyor. Mikrofon girişi de bulunan cihazla kareoke de yapılabiliyor.

Projektör, tak ve çalıştır özelliği sayesinde hızlıca bilgisayara, kameraya veya oyun konsoluna bağlanabiliyor. Ayrıca cihaz, yanında gelen portatif çanta ve katlanabilen kulpu ile istenilen yere taşınabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun