Donanim 19 ŞUBAT 2009 / 12:00

En ince BlackBerry Türkiye’de

Avea, RIM ile yaptığı işbirliği sonucunda BlackBerry Curve 8900 akıllı telefonu dünyada diğer operatörler ile aynı anda Türkiye’de kullanıma sunuyor.

Avea, RIM ile yaptığı işbirliği sonucunda BlackBerry Curve 8900 akıllı telefonu dünyada diğer operatörler ile aynı anda Türkiye’de kullanıma sunuyor.


Avea aboneleri, BlackBerry Bireysel Servisi için iki ayrı ücretlendirme seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar. Aboneler cihazı 12 ay kullanım taahhüdü ile aldıklarında, ilk 3 ay için internet ücreti ödemiyor.

Yaklaşık 110 gram ağırlığındaki Curve 8900 10,9x6x1,3 cm boyutlarıyla BlackBerry ailesinin en ince üyesi. Curve 8900 diğer BlackBerry modelleri gibi kullanıcılara telefon, e-posta, mesajlaşma, ajanda ve internet tarayıcı özellikleri sunuyor. Telefon Quadband özelliği ile dünyanın her yerinde bağlantı sağlıyor.

Curve 8900’de BlackBerry Internet Service sayesinde en çok kullanılan ISP e-posta hesabı da dahil olmak üzere en fazla 10 kadar kişisel ve şirket e-posta hesabı açılabiliyor. Telefon anında mesajlaşma için BlackBerry Messenger, Google Talk, Windows Live Messenger ve Yahoo! Messenger seçenekleri sunuyor. Cihazda yüklü gelen DataViz Documents to Go yazılımı sayesinde kullanıcı Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarında değişiklik yapabiliyor.

Yeni nesil 512 MHz işlemci ile donatılan telefon Wi-Fi bağlantı desteğinin yanı sıra GPS navigasyon özelliğine de sahip. Curve 8900’ün 3.2 megapiksel kamerası otomatik netleme, dijital zoom, flaş ve video kayıt yetenekleri ile donanmış. MicroSD/SDHC kart desteği ile telefonun hafızası 16 GB’a kadar çıkabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun