Donanim 20 EYLÜL 2010 / 13:30

EMC Forum için geri sayım başladı

EMC Forum etkinliği, 22 Eylül tarihinde Swissotel Bosphorus'da düzenlenecek.

EMC Forum etkinliği, 22 Eylül tarihinde Swissotel Bosphorus'da düzenlenecek.


Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek EMC Forum için geri sayım başladı. İstanbul Swissotel Bosphorus'da 22 Eylül'de "Bulut Bilişime Yolculuk" ana temasıyla gerçekleşecek olan etkinlik, alanında uzman konuşmacılara ve başarı hikayelerine ev sahipliği yapacak.

Hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ'ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma, güvenlik, iş sürekliliği, yedekleme ve felaket kurtarma gibi konulara ihtiyaç duyan şirketleri bir araya getirecek olan EMC Forum, sekizyüzün üzerinde sektör temsilcini ağırlayacak.

Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ve EMC TEAM Bölgesi Başkan Yardımcısı Mohammed Amin'in gerçekleştireceği EMC Forum'da, EMC Global Başkan Yardımcısı Frank M. Hauck ve EMC Symmetrix ve Sanallaştırma Ürün Grubu Bölüm Başkanı Brian Gallagher de birer konuşma gerçekleştirecek.

EMC olarak bilgi altyapısı çözüm şirketi kimliğiyle EMC Forum'da da bilgi altyapısına yönelik çözümleri gündeme taşıyacaklarını belirten Sönmez, başarı hikayelerinin de yer aldığı etkinlikte bulut bilişime geçiş için sağlanılan çözümlerin aktarılacağını belirtti.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun