Donanim 20 EYLÜL 2010 / 13:30

EMC Forum için geri sayım başladı

EMC Forum etkinliği, 22 Eylül tarihinde Swissotel Bosphorus'da düzenlenecek.

EMC Forum etkinliği, 22 Eylül tarihinde Swissotel Bosphorus'da düzenlenecek.


Bu yıl dördüncü kez düzenlenecek EMC Forum için geri sayım başladı. İstanbul Swissotel Bosphorus'da 22 Eylül'de "Bulut Bilişime Yolculuk" ana temasıyla gerçekleşecek olan etkinlik, alanında uzman konuşmacılara ve başarı hikayelerine ev sahipliği yapacak.

Hem kurumsal firmalar hem de kurumsallaşmak isteyen KOBİ'ler için yeni teknolojiler, içerik yönetimi, arşivleme, sanallaştırma, güvenlik, iş sürekliliği, yedekleme ve felaket kurtarma gibi konulara ihtiyaç duyan şirketleri bir araya getirecek olan EMC Forum, sekizyüzün üzerinde sektör temsilcini ağırlayacak.

Açılış konuşmalarını EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez ve EMC TEAM Bölgesi Başkan Yardımcısı Mohammed Amin'in gerçekleştireceği EMC Forum'da, EMC Global Başkan Yardımcısı Frank M. Hauck ve EMC Symmetrix ve Sanallaştırma Ürün Grubu Bölüm Başkanı Brian Gallagher de birer konuşma gerçekleştirecek.

EMC olarak bilgi altyapısı çözüm şirketi kimliğiyle EMC Forum'da da bilgi altyapısına yönelik çözümleri gündeme taşıyacaklarını belirten Sönmez, başarı hikayelerinin de yer aldığı etkinlikte bulut bilişime geçiş için sağlanılan çözümlerin aktarılacağını belirtti.