Donanim 09 EYLÜL 2008 / 11:03

Elektronik cihazlar giyiniyor, ortalık şenleniyor

Cepgiydir.com kullanıcıların elektronik cihazlarının dış yüzeylerini kendi yarattıkları desnelerle kaplamalarına imkân veriyor.

Cepgiydir.com kullanıcıların elektronik cihazlarının dış yüzeylerini kendi yarattıkları desnelerle kaplamalarına imkân veriyor.


Elektronik cihazları kişiselleştirme sistemi www.cepgiydir.com sitesinde cep telefonu, dizüstü bilgisayarları ve MP3 çalarların birçok marka ve modellerini giydirmek mümkün. İsterseniz hazır olan yüzlerce desen arasından seçim yapabiliyor, isterseniz de kendi bilgisayarınızdaki bir desen veya fotoğrafı kullanabiliyorsunuz. Internet üzerinden siteye ulaşıp önce cihazınızı sonrada modelini seçiyor, ardından giydirmek istediğiniz desen veya resmi belirliyorsunuz. Daha sonra bu deseni veya resmi kendi isteğiniz doğrultusunda cihazınızın üstüne yerleştiriyorsunuz. İşleminizi tamamlayıp satın almayı gerçekleştirdikten sonra siparişleriniz en geç 5 gün içinde seçtiğiniz kargo şirketine teslim ediliyor. Uygulama talimatlarını takip ederek dakikalar içinde bu çıkartmayı cihazınıza uygulayabiliyorsunuz. Bu çıkartmalar, vereceği güzel bir görünümün yanı sıra, cihazınızı çizilme ve darbelerden koruyor. Site üzerinden etkileşimli olarak hazırlayacağınız çıkartmaları kredi kartı veya banka havalesi ile satın alabiliyorsunuz. Bu yöntemleri kullanmak istemeyen müşteriler, dilerlerse belirli cep telefonu mağazalarından ve elektronik marketlerden hazır Giydir Kart satın alabiliyorlar. Giydir Kart’lar üzerindeki özel bölümü kazıyarak beliren numara ile sitede kredi kartı kullanmadan alışveriş yapabiliyorlar.