Donanim 28 EYLÜL 2010 / 11:33

Elektrikli ev aletleri pazarında yeni bir isim

Tüketicilere yönelik elektrikli ev aletleri pazarına Homend adıyla yeni bir marka daha katıldı.

Tüketicilere yönelik elektrikli ev aletleri pazarına Homend adıyla yeni bir marka daha katıldı.


Teknoloji, tasarım ve özgün fikirlerle, tüm kadınların hayat kalitesini yükseltme felsefesiyle piyasada yerini alan Homend, birbiriyle uyumlu tasarımları, profesyonel müşteri hizmetleri ve Türk kadınlarının ihtiyaçlarını dikkate alan Ar-Ge'siyle farklılaşmayı amaçlıyor.

Index Grup tarafından kurulan Homend, "Serving life" sloganıyla sunduğu ürünlerde, mutlaka bir ürün fikrinin var olmasına dikkat ediyor. Hem torbayla hem de torbasız çalışan elektrikli süpürge, narenciye sıkacağı olarak da kullanılan katı meyve/ sebze sıkacağı, dijital ekranlı ütü, cam gövdeli su ısıtıcı ve Akıllı Hız Teknolojisi'ni kullanan mutfak robotu gibi ürünler, Homend'in ilk etapta tüketicilerine sunduğu 35 farklı üründen birkaç örnek olarak öne çıkıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun