Donanim 23 EYLÜL 2010 / 13:44

Electro World iPhone 4'ü 1569 Liraya satacak

İkinci el sitelerinde satışa sunulan iPhone'lardan bile daha uygun fiyata geliyor.

İkinci el sitelerinde satışa sunulan iPhone'lardan bile daha uygun fiyata geliyor.


24 Eylül'den itibaren iPhone 4'ler Türkiye'de boy gösterecek. Şu ana kadar teklif edilen en uygun fiyat ise Electro World'den geldi. Teknoloji market ayrıca yetkili dağıtıcı güvencesi de sağlıyor.

iPhone 4'ün 16 GB'lik modeli 1569 liradan, 32 GB'lik modeli ise 1849 liradan kullanıcılarla buluşacak. iPhone 4'ün Apple'a soğuk terler döktüren anten problemi için özel kılıflar da Electro World'de bulunuyor.

Electro World şu ana kadar Türkiye'de iPhone 4 için en uygun fiyatı sunan şirket oldu. Öyle ki teknoloji marketin sunduğu fiyatın, ikinci el sitelerindeki iPhone 4 fiyatlarından bile neredeyse bin lira daha uygun olduğu görülüyor.

Şimdi merak edilen, Electro World'ün elinde bu fiyata satılmak üzere tüketicileri memnun etmeye yetecek kadar stok olup olmadığı. İlk aldığımız bilgiler Türkiye genelindeki 15 mağazaya bu fiyattan satılmak üzere yeterince stok ulaştırıldığına işaret ediyor.

Daha önce Turkcell ve Vodafone da iPhone 4 satışlarını 24 Eylül itibariyle başlatacaklarını duyurmuşlardı. Bakalım operatörlerin tarifeleri nasıl olacak...