Donanim 24 AĞUSTOS 2011 / 11:47

EISA’dan bir ödül de Epson Stylus Photo R3000’e geldi

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA), Epson’u geniş formatlı yazıcı kategorisinde ödüle layık buldu.Baskı teknolojileri ve dijital görüntüleme uzmanı Epson, Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği’nin (EISA) 2011-2012 ‘Avrupa Yazıcı Ödülü’ne, Epson Stylus Photo R3000 adlı yazıcısı ile layık görüldü. Geniş formatlı yazıcılar kategorisinde öne çıkan R3000 aynı zamanda düşük baskı maliyeti ile de dikkat çekiyor.

Photo R3000 yazıcısının yüksek kalitesinden ve düşük maliyetli baskı özelliğinden etkilenen EISA kurulu, yazıcının profesyonel fotoğrafçı ve kendini geliştirmiş amatör fotoğraf sanatçıları için ideal olduğunu vurguladı.

Epson Türkiye ProGrafik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, ödülle ilgili şunları söyledi: “Epson Stylus Photo R3000, kullanıcılarımızın geri bildirimleri ile ortaya çıkan bir üründür. Onları dinledik, yorumlarını değerlendirdik ve kartuş kalitemizi bir adım daha öteye taşıyarak yazıcıya, gelişmiş sanat kağıdı besleme özelliklerini de dahil ettik.”

Epson Stylus R3000, nitelikli güç etkinliği Energy Star ile güç tüketimini azaltarak aynı zamanda faturaları da düşünüyor. Aydınlatmalı LCD kontrol paneli, önden yüklemeli sanat kağıdı yuvası ve sınırsız baskı özelliklerinin yanı sıra USB, Wi-Fi ve 10/100 Ethernet bağlantısı sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun