Donanim 27 AĞUSTOS 2008 / 07:59

Eğlence ve paylaşım bir arada

Yeni Nokia N79 yüksek hızlı internet, gelişmiş navigasyon seçenekleri ve güçlü çoklu ortam işlevleri ile N Series geleneğini sürdürüyor.

Yeni Nokia N79 yüksek hızlı internet, gelişmiş navigasyon seçenekleri ve güçlü çoklu ortam işlevleri ile N Series geleneğini sürdürüyor.


Nokia’nın N Series ailesinin yeni üyesi ince tasarımlı N79 yüksek hızlı 3.5G HSDPA bağlantısını destekliyor. Kablosuz internet bağlantısı da sunan telefonun Nokia Maps navigasyon özelliği İstanbul ve Ankara illeri ile Türkiye’deki anayolları kapsıyor. Entegre A-GPS sesli navigasyon hizmeti  üç ay süreli lisansı ile birlikte sunuluyor. Telefonla birlikte verilen 4 GB microSD hafıza kartındaki çoklu ortam içeriklerini albümlere ayırabiliyor, etiketleyebiliyor veya Share on Ovi gibi çevrimiçi paylaşım hizmetlerine gönderebiliyorsunuz. Telefonun Carl Zeiss objektifli 5 milyon piksel kamerasının ikili LED flaşı bulunuyor. Kamerayla alınan fotoğrafların çekildiği yerin bilgisi N79’un konum etiketleme işlevi sayesinde dosyaya kaydedilebiliyor. N79’dan N-Gage oyunları, Nokia Music Store ve Nokia Download gibi markaya özgü hizmetlere de ulaşabiliyorsunuz. Telefon değiştirilebilir kapağına göre otomatik olarak ekran temasını ‘kişiselleştirme’ özelliğine de sahip. Telefonla birlikte üç farklı renkte Xpress-On akıllı kapak veriliyor. Bilgi için: www.nokia.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun