Donanim 14 TEMMUZ 2009 / 07:43

Efsane sanal dünyada devam edecek

Pop müziğin kralı Michael Jackson’ın uzun zamandır gündemde olan video oyununun hazırlıkları ölümüyle birlikte hızlandırıldı.

Pop müziğin kralı Michael Jackson’ın uzun zamandır gündemde olan video oyununun hazırlıkları ölümüyle birlikte hızlandırıldı.


Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz popun efsane ismi Michael Jackson'ın video oyununun yapılması uzun zamandır düşünülen bir konuydu. Michael Jackson'ın ölümüyle birlikte bu oyuna yönelik hazırlıkların hızlandırıldığı belirtilirken, oyunun Ocak ayında piyasaya sunulması planlanıyor.

Projenin başında, Michael Jackson'ın müzik şirketi MJJ Productions'un olacağını söyleniyor. Konsol platformları için hazırlanan yapım, önümüzdeki yılbaşına yetiştirilmeye çalışılıyor.


Popun kralının geçmişte Michael Jackson's Moonwalker adlı bir video oyunu da bulunuyordu.


Diğer yandan Jackson için bir Singstar da geliştirildiği bildiriliyor Singstar: Michael Jackson Kasım 2009'da raflarda olacak.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun