Donanim 16 HAZİRAN 2010 / 07:33

Efes Pilsen One Love başlıyor

19-20 Haziran'daki festivalde kurulan sahneler arasında Samsung Senin Sahnen de yerini alıyor.

19-20 Haziran'daki festivalde kurulan sahneler arasında Samsung Senin Sahnen de yerini alıyor.


Efes Pilsen One Love Festival heyecanı bu yıl 19-20 Haziran'da Santralistanbul'da yaşanıyor. Groove Armada, Fischerspooner, The Whitest Boy Alive, The Ting Tings, Sophie Ellis-Bextor gibi sevilen gruplarla alternatif müzik severlerde keyifli hatıralar bırakmak için yola çıkan festivalin sponsorlarından Samsung da "Senin Sahnen" ile festivaldeki yerini alıyor.

Samsung Senin Sahnen'de festival katılımcıları ve genç yeteneklerin performanslarına ev sahipliği yapacak. Hayali icraat yarışması Airstar'la festivalciler gerçek bir yıldız olma deneyimi yaşayacaklar. Bu heyecanı sanal ortamda devam ettirerek 2 Ağustos'a kadar www.facebook.com/airstar sayfasında yarışacak olan festivalciler Samsung LCD TV, N150 Netbook ve Wave cep telefonu kazanmak için kendilerine oy toplayacak.

Samsung ayrıca ONE LOVE - ONE TOUCH standında festivalin "en dokunaklı" bölümü olmak için gayret gösterecek. Standa uğrayanlar el masajı, el falı, parlayan el dövmeleri, parmakları ölümsüzleştiren fotoğraf çekimleri ve parmak güreşi yarışlarına katılabilecek.