Donanim 16 HAZİRAN 2010 / 07:33

Efes Pilsen One Love başlıyor

19-20 Haziran'daki festivalde kurulan sahneler arasında Samsung Senin Sahnen de yerini alıyor.

19-20 Haziran'daki festivalde kurulan sahneler arasında Samsung Senin Sahnen de yerini alıyor.


Efes Pilsen One Love Festival heyecanı bu yıl 19-20 Haziran'da Santralistanbul'da yaşanıyor. Groove Armada, Fischerspooner, The Whitest Boy Alive, The Ting Tings, Sophie Ellis-Bextor gibi sevilen gruplarla alternatif müzik severlerde keyifli hatıralar bırakmak için yola çıkan festivalin sponsorlarından Samsung da "Senin Sahnen" ile festivaldeki yerini alıyor.

Samsung Senin Sahnen'de festival katılımcıları ve genç yeteneklerin performanslarına ev sahipliği yapacak. Hayali icraat yarışması Airstar'la festivalciler gerçek bir yıldız olma deneyimi yaşayacaklar. Bu heyecanı sanal ortamda devam ettirerek 2 Ağustos'a kadar www.facebook.com/airstar sayfasında yarışacak olan festivalciler Samsung LCD TV, N150 Netbook ve Wave cep telefonu kazanmak için kendilerine oy toplayacak.

Samsung ayrıca ONE LOVE - ONE TOUCH standında festivalin "en dokunaklı" bölümü olmak için gayret gösterecek. Standa uğrayanlar el masajı, el falı, parlayan el dövmeleri, parmakları ölümsüzleştiren fotoğraf çekimleri ve parmak güreşi yarışlarına katılabilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun