Donanim 04 MAYIS 2009 / 12:03

E-posta dostu Nokia E75

Yeni Nokia E75 dâhili Nokia Messaging servisiyle e-posta iletişiminde kullanıcıya kolaylıklar sağlıyor.

Yeni Nokia E75 dâhili Nokia Messaging servisiyle e-posta iletişiminde kullanıcıya kolaylıklar sağlıyor.


Nokia E75 markanın yeni e-posta kullanıcı arayüzüne sahip ilk ürünü. Telefonun kullandığı Nokia Messaging servisi, Yahoo! Mail, Gmail ve Windows Live Hotmail gibi dünyada yaygın olarak kullanılan e-posta hesaplarını açıyor. Servis, Nokia’nın kurumsal e-posta istemcileri, Mail for Exchange ve IBM Lotus Notes Traveler tarafından da destekleniyor. Bu sayede üç adımda e-posta kurulumu yapılabiliyor.


Nokia E75, sahibinin bütün hesaplarını, erişimi ve kullanımı kolaylaştıran yeni kullanıcı arayüzünde birleştiriyor. Bu arayüz, görüntüleri genişletme, tek tıkla yanıtlama, alt klasör ve HTML desteği gibi, masaüstü e-posta uygulamalarının bütün ortak özelliklerini destekliyor. Nokia E75 ile gelen yeni özellikler arasında, toplantı taleplerini yaratma ve yanıtlama, kişi arama ve otomatik tamamlama gibi yükseltilmiş kişisel bilgi yönetimi özellikleri de yer alıyor.


E75, markanın Ovi servislerini ve A-GPS ile birlikte çalışan Nokia Maps uygulamasını destekliyor. E75 N-Gage Nokia oyun servisini destekleyen ilk Nokia Eseries modeli olarak öne çıkıyor. Nokia E75’in Türkiye’de satışına başlandı.


www.nokia.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun