Donanim 05 OCAK 2010 / 11:04

"e-bebek'ten Bebek" yayında

e-bebek, "Bebek" Dergisi'yle bebeklere ilişkin her türlü konuda ebeveynlere yol gösteriyor.

e-bebek, "Bebek" Dergisi'yle bebeklere ilişkin her türlü konuda ebeveynlere yol gösteriyor.


e-bebek Mağazaları'nda, gazete bayilerinde ve seçkin süpermarketlerde satışa sunulan Bebek Dergisi; bebek sağlığı, beslenmesi, bakımı, gelişimi gibi konularda geniş ve kapsamlı içerik sağlamak amacıyla yayın hayatına başladı. Dergi alanlarında uzman köşe yazarları ve gelecek sayılarda yer alacak okuyucu yorumlarıyla sayfalarını renklendirerek, bebek bekleyen ve bebekli ailelerin başucu rehberi olmayı hedefliyor.

Otomobilde seyahat güvenliği, anne sütü, bebeğin zeka gelişimi, uyku gibi konulara geniş kapsamlı yer verecek olan Bebek Dergisi, anne ve bebek sağlığı ile ilgili en son gelişmeleri konu alan bir bölümle de okuyucularla buluşuyor. Derginin Genel Yayın Yönetmenliği'ni 9 yıldır bebek.com'un da Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Hande Yuvakuran yürütüyor.

Bu yeni dergiye biz de yayın hayatında başarılar diliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun