Donanim 17 MART 2010 / 13:59

DW Office'le "duymadım" diyemezsiniz

DW Office telefon kulaklığı, işyerlerine özel tasarımı ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.

DW Office telefon kulaklığı, işyerlerine özel tasarımı ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.


Bircom tarafından sunulan DW Office telefon kulaklığı, işyerinde kablosuz ses kalitesiyle görüşme yapma olanağı veriyor. DW Office, görüşme esnasında gerektiğinde çevrenizdeki kişilerle de kolaylıkla iletişim halinde olabilmeniz için tek taraflı olarak tasarlanmış. Rahat kullanımıyla dikkat çeken kulaklık, tüm masa telefonları ve internet telefonları ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Böylece geleneksel telefon hatlarının yanı sıra internet üzerinden yapılan görüşmelerde de DW Office'den yararlanılabiliyor. Üstelik yalnızca tek bir dokunuşla bir telefondan diğerine anında geçiş yapmak mümkün.

HD kalitesinde ses sunan DW Office, özel olarak geliştirilen tasarımı sayesinde, doğrudan kulağa takılabildiği gibi istenirse taçlı olarak da kullanılabiliyor. DW Office'in gürültü filtreleme teknolojisi istenmeyen tüm ortam seslerini keserek görüşme kalitesine etki ediyor.

Daha doğal bir konuşma için genişbant ses teknolojisinden yararlanan DW Office, genişbant modunda 8 saat, darbant modunda ise 12 saat boyunca kesintisiz görüşme olanağı sunuyor ve 100 saatlik bekleme süresine sahip bulunuyor. Kulaklık yüzde 50 şarj seviyesine yalnızca 20 dakikada ulaşırken, yüzde 100 şarj için ise sadece 1 saat yetiyor. DW Office, standart bir ofis binasında 55 metre ve açık havada 180 metreye ulaşan geniş kapsama alanıyla dikkat çekiyor.

DW Office'in arabirimi sayesinde tek bir dokunuşla mikrofonu kapatabildiğiniz gibi ses seviyesini de ihtiyacınıza göre kolayca ayarlayabiliyorsunuz. DW Office, yapılan görüşmeyi paylaşıma açma ve telekonferans yapabilme özelliğine de sahip.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun