Donanim 07 AĞUSTOS 2008 / 09:17

DVD kalitesini yükselten sistem

Pioneer’ın yeni ev sinema sistemi DVD filmleri Tam HD çözünürlükte ekrana aktarabilme özelliğine sahip. Sistem odanıza en uygun ses ayarlarını da kendi yapabiliyor.

Pioneer’ın yeni ev sinema sistemi DVD filmleri Tam HD çözünürlükte ekrana aktarabilme özelliğine sahip. Sistem odanıza en uygun ses ayarlarını da kendi yapabiliyor.


Pioneer DCS-580 5.1 ev sinema sistemi; bir oynatıcı/amplifikatör ünitesi,  dört kule tipi ön/arka hoparlör, bir yatay merkez hoparlör ve bir adet derin bas ünitesinden oluşuyor. Sistemde DVD, DivX (MPEG-4) ve VCD formatında filmler izlenebiliyor. HDMI bağlantısı kullanıldığında, sistemin 1080p üst ölçekleme işlevi izlenen filmlerin Tam HD televizyonlarda yüksek çözünürlükte görüntülenebilmesini sağlıyor. Sistem Dolby Digital ve DTS çevreleyen ses formatlarını destekliyor. DCS-580’in 5.1 hoparlör kurulumu MCACC özelliği sayesinde kolayca yapılabiliyor. Küçük bir mikrofon yardımıyla odanın akustiği analiz ediliyor ve ortama en uygun ayarlar otomatik olarak yapılıyor. DCS-580 müzik CD’lerini çalabildiği gibi MP3 ve WMA gibi sayısal müzik dosyalarını da kabul ediyor. Sistemde bulunan USB yuvası sayısal ses ve görüntü dosyalarının zahmetsizce aktarımını sağlıyor. Pioneer DCS-580 Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. Bilgi için: www.digicom.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun