Donanim 23 NİSAN 2010 / 13:41

Dünyanın en büyük 3D plazması yolda

Electro World, dünyanın en büyük 3D plazma televizyonuyla hayallerin sınırını zorlayacak.

Electro World, dünyanın en büyük 3D plazma televizyonuyla hayallerin sınırını zorlayacak.


Üç boyutlu televizyonların keyfini yakından görmek isteyenler için iyi bir denme fırsatı çıkıyor. Electro World, iki hafta sürecek olan etkinliklerin ilk haftasında, tüketicilerine Panasonic'in üç boyutlu televizyonlarının keyfini tatma imkânı veriyor. 21 Nisan - 28 Nisan tarihleri arasında yapılacak etkinlik, Electro World'ün Capacity'deki mağazasının Hi-Fi Studio alanında gerçekleşecek. Bu etkinlik çerçevesinde Türk tüketicisi, tepki süreleri göz önüne alındığında teknolojik olarak yaşanabilecek en iyi üç boyut deneyimini Panasonic'in plazma televizyonları sayesinde yakından yaşama imkânı bulacak.

28 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında ise Bakırköy Capacity içerisine Electro World tarafından kurulacak olan özel alanda dünyanın en büyük 103 inçlik (261 santim) Panasonic dev plazma televizyon ziyaretçilerle buluşacak. Ziyaretçilerine, 40 metrekarelik özel alanda üç boyutlu gözlüklerle kısa filmler izleme imkânı sağlanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun