Donanim 11 AĞUSTOS 2010 / 12:11

Droid 2'nin resmi olarak ön satışları başladı

Eylül ayında Droid 2'nin özel R2-D2 sürümünün de piyasada olacağı bildirildi.

Eylül ayında Droid 2'nin özel R2-D2 sürümünün de piyasada olacağı bildirildi.


Pazar payını yitirdikten sonra Droid akıllı telefonuyla dönüş yapan Motorola, Droid 2'nin bugünden itibaren ön siparişine başlanacağını duyurdu.

Droid 2'nin özellikleri daha önce basına sızmıştı ancak Motorola tarafından onaylanan şekliyle de hatırlatalım. Akıllı telefonda 3,7 inç dokunmatik ekran, kaydırılan klavye, 3G, 8 GB dahili ve SD kart ile 32 GB'ye kadar genişleyebilen hafıza, 5 MP kamera bulunuyor. Ayrıca fotoğraf ve film paylaşımı için Digital Living Network Alliance (DLNA) bulunuyor.

Telefonda Android 2.2 yani Froyo kullanılacak. Ancak hala telefonun işlemci hızının ne olacağı bilinmiyor. Droid 2, Verizon'un kontratıyla birlikte 199 dolar peşinatla satın alınabilecek.

Droid 2'nin R2-D2 sürümü Eylül'de piyasada olacak

Bu arada Verizon, Droid 2'nin özel Star Wars (Yıldız Savaşları) sürümünün de piyasaya çıkacağını ilk kez duyurdu. Filmin severleri R2-D2 isimli robotu hatırlayacaktır. R2-D2 için özel olarak tasarlanan Droid 2'lerin içinde ve dışında Star Wars esintileri görülebilecek.

Verizon daha önce Lucasfilm ile Droid ismi üzerinde anlaşarak telif bedeli ödemişti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun