Donanim 31 EKİM 2008 / 12:37

Dokuz gün boyunca heyecan ve eğlence

Sony Ericsson FanWalk projesine katılan 100 müziksever, 2008 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni yerinde izlemek için Londra’dan Liverpool’a kadar güle oynaya yürüyor.

Sony Ericsson FanWalk projesine katılan 100 müziksever, 2008 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ni yerinde izlemek için Londra’dan Liverpool’a kadar güle oynaya yürüyor.


Sony Ericsson FanWalk ekibi, Londra’da başlayıp Liverpool’da son bulacak olan eğlenceli projenin mümkün olan en fazla içerik ve hızda izleyicilere ulaşmasını sağlamaya çalışıyor. Bu çalışmaların başında, tüm aktiviteyi canlı olarak yayınlayacak olmasının dışında sosyal ağlara geçiş de sağlayan www.fanwalk.tv sitesinin geliştirilmesi yer alıyor. Organizasyon 100 kişiyi 9 gün süresince bir arada tutacak interaktif bir platform olma özelliğiyle de oldukça ilgi çekici.


FanWalk yürüyüşçüleri yolculuk boyunca Sony Ericsson W595, W760 ve W350 model telefonlarından kişisel bloglarını organizasyon için geliştirilen www.fanwalk.tv adresine yükleyecek ve müzikal yolculukları hakkında bigi verecekler. Bu heyecanlı yolculuğun tüm detayları da aynı siteden yayınlanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun