Donanim 08 ARALIK 2010 / 08:39

Disney Tron Legacy'nin fantastik dünyasına yolculuk

Etkileyici sahneleriyle beklenen 3D filmin Daft Punk eşliğindeki videosunu kaçırmayın.

Etkileyici sahneleriyle beklenen 3D filmin Daft Punk eşliğindeki videosunu kaçırmayın.


Disney'in yeni 3D filmi Tron Efsanesi (Tron: Legacy) 28 Ocak'ta gösterime girecek. 1982 tarihli Tron filminin devamı niteliğindeki film için 300 milyon dolarlık bütçe ayrıldığı konuşuluyor.

Joseph Kosinski tarafından yönetilecek filmde başroldeki Kevin Flynn rolünü Jeff Bridges, oğlu Sean Flynn'ıysa Garrett Hedlund oynayacak. Filmin resmi internet sitesine http://disney.go.com/tron/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Özel efektlerle süslenmiş filmin etkileyici videosunu da aşağıda bulabilirsiniz. Film iyi ya da kötü olabilir, ancak böyle teknolojik bir film için en iyi tercihlerden biri olabilecek Daft Punk grubunun hazırladığı "Drezzed" isimli parça ve filmden sahneler gerçekten etkileyici.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun