Donanim 22 HAZİRAN 2009 / 13:51

Dijital Pazarlama

Cuma günü ofisimizde çok ilginç bir toplantıya evsahipliği yaptık.

Cuma günü ofisimizde çok ilginç bir toplantıya evsahipliği yaptık.

BTnet.com.tr Buluşmaları olarak adlandırdığımız toplantıların birincisini 19 Haziran'da ofisimizde gerçekleştirdik. Konumuz ise Dijital Pazarlama'ydı. Önümüzdeki dönemde tekrar etmeye niyetli olduğumuz toplantıya sektörün bir çok değerli ismi de katıldı.


Alfabetik sırayla yazmak gerekirse ADInteractive'den Köksal Abdurrahmanoğlu, Drive Communication'dan Ersel Serdarlı, Lucky Eye'dan Burak Özcan, NexumCreative'den Filiz Behendt, Ping'den Ertunç Ergenç ve Gönenç Giray, Project House'dan Sinan Günal, Soyak'tan Tarık Ongun ve İlyas Katırcı, Tifaş'dan Serhad Öktem, Uniclub'dan Emrah Kaya ve Xing'den Natali Yeşilbahar davetimizi kırmayarak bizlerle oldular.


Konunun ilgilisi tarafları bir araya getirmek için çaba sarf ettiğimiz ve bir yuvarlak masa toplantısı formatında geçen toplantıda dijital pazarlama kavramına farklı tarafların nasıl baktığı, yeni medyada reklamcılık ve pazarlama çalışmalarının nasıl dönüştüğü, medyanın yeniden nasıl tanımlanması gerektiği ve kullanıcı deneyimleri paylaşıldı.


Şu anda toplantının bantlarını çözmeye devam ediyoruz. Bu hafta içerisinde BTnet.com.tr Dijital Pazarlama Buluşması'nda neler konuşulduğunu tüm okurlarımızla tepeden tırnağa paylaşacağız.


Bu toplantının metnini okumayı ihmal etmemenizi öneririm...


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun