Donanim 15 EKİM 2009 / 11:42

Diebold, Türkiye’de ofis açtı

Dünyanın önde gelen ATM üreticilerinden Diebold, Türkiye’de ofis açtı.

Dünyanın önde gelen ATM üreticilerinden Diebold, Türkiye’de ofis açtı.


Diebold, Türkiye'nin dahil olduğu bölgedeki finansal kurumlara yönelik hizmetlerini güçlendirmek amacıyla İstanbul'da ofis açtı. Diebold, ATM'lere yönelik geliştirdiği inovatif çözümlerle tanınıyor.

Ofisin açılmasıyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Diebold Bölge Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Danilo Rivalta, Diebold'un 150 yıllık deneyimini Türkiye'nin hızla büyüyen ATM pazarına taşımayı hedeflediklerini söyledi. Rivalta, şunları söyledi: "Türkiye'deki ATM pazarı, geçtiğimiz yıl yüzde 20'lik bir rekor artışa sahne oldu. 2009 sonu için de benzer bir artış bekleniyor. Güçlü bir yerel operasyonun, sektöre daha iyi hizmet vermemizde ve bölgedeki rekabetçi pozisyonumuzu geliştirmemizde etkili olacağına inanıyoruz. Diebold olarak 90 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Dünya çapında yüzde 21, EMEA'da ise yüzde 16'lık pazar payına sahibiz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun