Donanim 05 MART 2012 / 16:30

Dell, yeni çözümleri ile müşteri memnuniyetini hedefliyor

Dell daha basit yönetim, daha fazla performans ve gelecekte de katma değer sağlayan müşteri odaklı yenilikçi çözümler öneren yeni kurumsal ürünlerini piyasaya sundu. Dell’in tanıttığı 12.Nesil blade, rack ve tower PowerEdge portföyü 17 ülkeden 7700 müşteriden görüş ve geri bildirim alınarak tasarlanırken kullanıcılara bir çok yenilik sunuyor.

Önden erişimli, çalışma esnasında değiştirilebilen SSD disklerini sunan Dell Express Flash konvansiyonel disk sürücülere oranla saniyede 10.5 kat daha fazla Microsoft SQL Sunucu işlemi gerçekleştirmenin yanı sıra Oracle Veri Tabanları üzerinde 28 kat daha hızlı sorgulama sağlayabiliyor. Sistem yönetim özelliklerini 2. Nesil bütünleşik sunucu yönetim araçları ile geliştirdiği gibi yeni PowerEdge ile sıfırdan sunucu kurulumu ile zamandan tasarruf imkanı sağlıyor.Dell, işletmelerinin kendi özel bulut yapılarını hızlı bir şekilde kurabilmeleri için tasarlanan vStart’ı tanıttı. Yeni nesil sunucu, depolama ve ağ cihazları kullanan vStart, işletmelerin uygulamalarını ve BT hizmetlerini hızlandırmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra her boyutta işletmenin verilerini kolayca düzenlemeleri, analiz etmeleri ve bu verilere kolaylıkla erişmelerine yardımcı olabilmek adına geliştirilen Dell QuickStart Veri ambarı Çözümü, Dell Boomi ile veri entegrasyonu sağlayabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun