Donanım 24 EKİM 2015 / 14:00

Dell Rugged ailesi Türkiye'deki kullanıcılarla buluştu

Dell, dayanıklı ürün sınıfı Rugged ürün ailesinin en özel parçalarının Türkiye’deki kullanıcılarla buluştuğunu duyurdu.

Toz, rutubet, düşme, sallantı, aşırı hava durumları ve kullanıcıların önüne çıkan zorlayıcı tüm koşullara özel olarak üretilen Dell Latitude Rugged Extreme çözümleri, askeri hizmetlerde, kamu güvenliğinde, üretimde ve benzeri alanlarda tercih ediliyor. Bağımsız test kuruluşları tarafından düşme, hava girişinden koruma, emisyon ve yanıcı materyal bulundurma konularından sertifikalar alan Latitude Rugged ailesi ürünleri, olabilecek tüm gerçek hayatta karşılaşılan senaryolara karşı özel olarak geliştirildi.
Darbe önleyici ultrapolimer, güçlendirilmiş magnezyum bileşeni gibi materyallerden oluşan yapısıyla Dell Latitude Rugged ailesi, aşırı sıcak hava koşullarına karşı geliştirilen dördüncü nesil QuadCool termal yönetim özelliğini sunuyor.
Latitude 12 Rugged Extreme 8,5 saat pil ömrü sunarken, Latitude 14 Rugged Extreme 14 saate kadar kullanım ömrü vadediyor. Beşinci nesil Intel işlemciler yer alan Latitude 14 SSD depolama ve grafik seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her üründe gelişmiş kablosuz bağlantı seçenekleri içerisinde mobil geniş bant ve dahili GPS imkanı veriliyor.
Dell Veri Koruma I Şifreleme ve ControlVault gelişmiş kimlikleme, FIPS 140-2 uyumlu Trusted Platform Module (TPM1.2) ve Dell’in eşsiz servis ve destek seçenekleri en beklenmedik anlarda bile BT ekiplerinin müdahalesine gerek olmadan veri güvenliğini sağlamayı vadediyor.
ETİKETLER : Dell Rugged
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun