Donanim 22 OCAK 2009 / 09:40

Değişim Beyaz Saray'ın sitesine de yansıdı

ABD’nin yeni başkanı Barack Obama yemin edip göreve başlarken, Beyaz Saray’ın yeni internet sitesi de hemen yayına alındı.

ABD’nin yeni başkanı Barack Obama yemin edip göreve başlarken, Beyaz Saray’ın yeni internet sitesi de hemen yayına alındı.


www.whitehouse.gov adresinden ulaşılan site, blog gibi alternatif etkileşim araçlarına da sahip olarak yenilenmiş. Sade bir tasarımla hazırlandığı dikkat çeken sitede, okuyucu odaklı kullanım ve tasarım göze çarpıyor. Beyaz Saray’ın yeni sitesinde ziyaretçilerin Başkan Obama’ya kolaylıkla ulaşabilmeleri için bir iletişim formu da bulunuyor. Yeni sitenin medya yöneticisi Macon Philips, Beyaz Saray Blogu’na yazdığı ilk gönderide yeni sitenin amaçlarını iletişim, şeffaflık ve katılımcılık olarak belirtmiş.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun