Donanim 25 MAYIS 2009 / 08:45

Daha az risk, daha iyi koruma

Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange, antivirüs kategorisinde üçüncü kez MSExchange.org Readers' Choice ödülüne layık görüldü.

Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange, antivirüs kategorisinde üçüncü kez MSExchange.org Readers' Choice ödülüne layık görüldü.


Microsoft Exchange Server kaynak sitesi MSExchange.org, Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange ürününün, e-posta antivirüs kategorisinde üçüncü kez MSExchange.org Readers' Choice ödülünü aldığını duyurdu.


ScanMail for Microsoft Exchange ürünü, Trend Micro Enterprise Security çözüm grubunun bir parçası. Bu grupta, Trend Micro Smart Protection Network'e dayanan ve güvenlik risk ve maliyetlerini azaltmak için anında koruma ve daha az karmaşıklık sağlayan entegre içerik güvenliği ürün, hizmet ve çözümleri bulunuyor. ScanMail for Microsoft Exchange ürününün bütün Exchange versiyonları için optimize edilmesi, sunucu etkisini ve BT (bilgi teknolojileri) giderlerini minimum seviyeye indiriyor.


Öte yandan, Microsoft platformuyla daha sıkı entegrasyon ve yönetim araçları, en düşük toplam sahip olma maliyetiyle yönetimin daha düzenli hale getirilmesine yardımcı oluyor. Bağımsız araştırma firması Osterman Research'e göre, Trend Micro'nun posta sunucu güvenliği, diğer bilinen çözümlerle kıyaslandığında, işletmeler için en yüksek zaman ve maliyet tasarrufu sağladığı belirtiliyor.