Donanim 09 NİSAN 2010 / 11:23

D-Smart Dergi 10 popüler DVD ile geliyor

D-Smart Dergi Nisan sayısında sinema severleri 10 popüler DVD filmle sevindiriyor.

D-Smart Dergi Nisan sayısında sinema severleri 10 popüler DVD filmle sevindiriyor.


Aylık yayınlanan D-Smart Dergi, DVD arşivini genişletmek isteyen izleyicilerine özel bir fırsat sunuyor. D-Smart Dergi, okurlarına bu ay 10 farklı popüler DVD film seçeneği sunuyor. Yetkili bayiler ve SmartShoplar'da satılan her dergi ile 1 adet DVD hediye eden D-Smart, platformunda yayınladığı yepyeni sinema filmlerinin yanı sıra beğeni toplayan 10 farklı gişe filmlerinden birini okurlarına hediye ediyor.

D-Smart Dergi, bu ayki sayısında hiçbir ekstra ücret talep etmeksizin aralarında 2008 yapımı Arıza Aile, Sibirya Ekspresi, Asteriks Olimpiyat, Hartley'in Laneti, Kazara Sevgilim, Aşkın Peşinde filmlerinin yanı sıra gösterime girdiğinde büyük beğeni toplayan başrollerinde Robert De Niro ve Charles Grodin'in oynadığı Gece Yarısı Avı, beyaz perdenin dev isimlerinden Robert Redford'la birlikte Dan Aykroyd, Ben Kingsley, Sidney Poitier, David Strathairn, River Phoenix'in başrolleri paylaştığı Şifreciler gibi dev yapımları hediye ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun