Donanim 14 MAYIS 2010 / 09:28

Creative yeni kulaklığını duyurdu

Creative'in gürültü engelleme özellikli kulaklıkları piyasaya çıktı.

Creative'in gürültü engelleme özellikli kulaklıkları piyasaya çıktı.


Gün içinde artık neredeyse her yerde kulaklık takılıyor. Ulaşım alanları ve iş yerleri gibi gürültülü yerlerde dinlediğinden taviz vermek istemeyen birçok kullanıcı bulunuyor.

Ses sistemleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi bulunan Creative, yeni aktif gürültü engelleme özellikli kulaklığı EP-3NC'yi duyurdu. Kulaklık dışarıdan gelen sesleri izole ederek kendindeki sesi net şekilde kullanıcısına duyuruyor. Bu sayede istenilen her yerde ses rahatlıkla duyuluyor ve dışarıya da herhangi bir rahatsızlık verilmiyor.

Ayrıca, Creative EP-3NC üzerinde bulunan kontrol ünitesi üzerinden, 1 adet AAA pil yardımıyla 100 saate kadar, aktif gürültü engelleme özelliğini açıp kapatılabiliyor. Üzerinde bulunan monitör yardımıyla kulaklıklar çıkartılmadan istenildiğinde dışarıdaki ses duyulabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun