Donanim 30 OCAK 2013 / 10:47

Cisco Videoscape Unity ile medya şirketlerinin işlerini kolaylaştıracak

Cisco medya şirketlerinin işlerini kolaylaştıracak

Cisco, gelişmiş Videoscape video hizmet platformu Videoscape Unity ile birlikte hizmet sağlayıcılarının ve medya şirketlerinin yeni, kullanımı kolay ve senkronize çoklu ekran video deneyimi sunmasını sağlıyor. Cisco ve NDS Video portföyünü bir araya getiren Videoscape Unity, izleyicilerin programları baştan başlatmasını, kaçırdıkları programları kaydetmesini ve istedikleri her yerden herhangi bir ekranda izlemelerini sağladığı gibi bulut üzerinde çalışan bir video kaydediciye de sahip.

Video operatörleri ilk defa “Her yerde TV” hizmetlerini fazlasıyla karşılayan çevik ve açık bir yazılım platformuna sahip oluyorlar. Bu açık yazılım platformu ile operatörler özel hizmetlerini ileriye taşıyacak benzersiz çoklu ekran video deneyimi sunabilecekler.

Videoscape Unity'nin diğer özellikleri

• Çoklu ekran bulut DVR: Bulut üzerinden video kaydı ve cihaz yerine bulutta depolama olanağı sağlar. Kullanıcılar programları yeniden başlatabilir, kaçırdıkları programları kaydedebilir ve herhangi bir yerde herhangi bir ekrandan izleyebilir.

• Her yerde Video: Her yerde TV” anlayışını tümleşik arama, keşfetme ve görüntüleme özellikleri ile genişletir. İzleyicilerin yüksek kaliteli yayını herhangi bir yerde ve cihazla ister canlı ister talep ettiklerinde izlemelerini sağlar.

• Evde tüm cihazlarda online video: Cisco’nun Connected Video Gateway’i arka planda IP ve QAM yönetimi sağlayarak tek bir eğlence merkezi olarak görev yapar. Böylece kullanıcıya tümleşik bir deneyim sunarken video içeriğini ve veriyi evde IP ‘ye sahip ve internete bağlı tüm cihazlara dağıtır.

• Kablo üzerinden IP Video: Bu özellik kullanıcılara gelişmiş içerik ve IP video hizmet seçenekleri sunuyor. Ayrıca daha geniş bir cihaz yelpazesinde daha hızlı interaktif ve talep üzerine seçenekler sunuyor.
ETİKETLER : cisco Videoscape Unity
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun