Donanim 25 NİSAN 2011 / 15:40

Çinli şirket dünyayı depolayacak

Depolama alanında Çin’in en büyük ikinci şirketi batı ülkelerine doğru yelken açtı.Çin’de Huawei’den sonra ikinci büyük şirket konumunda olan United Information Technology (UIT) Çin’in kapalı devre yapısını aşarak dünyaya açılıyor.

Avrupa’da kanal üzerinden satış yapacak olan şirket şu anda satış kanalını güçlendirmek için işbirliği yapacak şirketler arıyor. Bulut depolama şirketin uzmanlaştığı en önemli konulardan bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

ABD’deki depolama sağlayıcılarında 10 yıla yakın tecrübe edinen üç Çinli tarafından 2001 yılında kurulan UIT şu anda Çin’de 18 satış ofisi ve 500 çalışanı olan büyük bir şirket.

Intel ile işbirliği yaparak Çin pazarında telekomünikasyon başta olmak üzere sektöre hizmet veren UIT, NAS depolama, FC SAN ve İSCSI depolama çözümleri sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun