Donanim 12 OCAK 2010 / 15:01

Çin'in Shenzhen şehrinde iletişim güvenliği artıyor

EADS Defence & Security 14 milyon insanın güvenliğini sağlayacak.

EADS Defence & Security 14 milyon insanın güvenliğini sağlayacak.


EADS Defence & Security, Çin'de en büyük TETRA İletişim Sistemini inşa etmesi için Shenzhen Kamu Güvenlik Bürosu'na yardımcı olacak. Böylece Shenzhen şehrinde faaliyetsel verimlilik ve iletişim güvenliği artmış olacak.

EADS Defence & Security ve iASPEC Yazılım şirketi Shenzhen Kamu Güvenlik Bürosu'na bir TETRA radyo iletişim sistemi sağlamak için birlikte bir sözleşme imzaladı. TETRA ağı Çin polisi için en geniş dijital ağ olurken, Shenzhen şehrinde 25 bin kullanıcıdan daha fazlası için güvenli radyo iletişim servisi sağlayacak. Ayrıca sistem, Ağustos 2011'de düzenlenecek olan 26. Dünya Üniversite Oyunları için güvenli iletişim servisleri sunacak.

Bir TB3 baz istasyonu ve bir sevkıyat sistemine sahip olan EADS TETRA ağı, veri servisleri ve IP genişletme olanakları için güçlü bir entegrasyon yetkisi sunuyor. Shenzhen Kamu Güvenlik Bürosu ise Çin'de mevcut komut merkezleri ile bütünleşecek olan ilk sistemi barındıracak. Bu işbirliğinde sağlanacak olan çözüm, güvenlik güçlerinin acil komut ve sevk kabiliyetlerini geliştirmesini sağlayacak.

EADS TETRA ağı yayılmaya başladı bile ve sistem gelecek yazın başlangıcında uygulamaya konulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun