Donanim 05 AĞUSTOS 2009 / 10:10

Çift SIM kartlı Android cep telefonu geldi

General Mobile, Türkçe Android işletim sistemiyle çalışan çift SIM kartlı cep telefonunu piyasaya sürdü.

General Mobile, Türkçe Android işletim sistemiyle çalışan çift SIM kartlı cep telefonunu piyasaya sürdü.


General Mobile, teknoloji düşkünlerininin merakla beklediği Türkçe Android işletim sistemine sahip ilk çift SIM kartlı cep telefonu modeli DSTL1'i Türkiye'deki tüketicilerle buluşturdu. General Mobile DSTL1 , Google Android işletim sisteminin getirdiği genişleme özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu multimedya özellikleriyle de dikkat çekiyor. DSTL1’i, ayrıca Android işletim sisteminin genişlemeye açık yapısı sayesinde internet üzerinden indirilen uygulamalarla geliştirilip kişiselleştirilebiliyor.


General Mobile DSTL1, WiFi kablosuz internet bağlantı desteğiyle de her yerden internete ulaşma ve e-posta trafiğini kontrol etme imkanı sağlıyor. Otomatik odaklamalı ve flaşlı 5 megapiksel Sony kameraya sahip olan DSTL1, kullanıcısına kaliteli fotoğraflar çekme olanağı da sunuyor. Her türlü fotoğraf, medya, uygulama ve mesaj, telefonun kutusundan çıkan 4 GB hafıza kartında saklanabiliyor. Bu hafıza, istendiğinde 16 GB'a kadar yükseltilebiliyor. 3 inçlik ekrana sahip olan DSTL1, üçüncü parti yazılımlarla DivX formatında film seyretmenize olanak sağlıyor. Telefonun diğer dikkat çekici özellikleri arasında FM radyo, Bluetooth ve EDGE desteği ve üçüncü parti yazılımlarla ofis dokümanlarını görüntüleyebilme gibi yetenekler yer alıyor.


Bilgi için: www.generalmobile.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun