Donanim 29 MART 2012 / 16:58

Çevre dostu yazıcılar kağıt tasarrufu sağlıyor

Samsung küçük çalışma grupları için sessiz, çok fonksiyonlu mono lazer yazıcılarla iki taraflı baskı ve çevreci bir kimlik sunmayı amaçlıyor. SCX-4728FD, SCX-4729FD ve SCX-4729FW MFP yazıcılar küçük ve orta boyutlu işletmelerdeki kullanıcılara verimli ve çok yönlü yazdırma çözümleri sağlıyor. Dahili çift taraflı yazdırma özelliğinin yanında, dakikada 28 sayfaya ulaşan etkileyici bir baskı hızına sahip olan ve ilk sayfayı 8,5 saniyede sunabilen cihazlar aynı zamanda çevreci kimlik sergileyerek enerji, zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

Pek çok çevre dostu özelliğe sahip olan SCX-472X serisi çift taraflı baskı özelliği ile kullanıcıların kağıt kullanımını minimuma indirirken, "Baskı Önizleme" teknolojisi ile kullanıcılara  orijinal belgeyi yazdırmadan önce bir resmi kaldırma veya metindeki yazı tipini değiştirme gibi düzenlemeler yapabilme olanağını sağlıyor. Bu sayede hem toner tüketiminde, hem de kağıt harcamasında tasarruf sağlanıyor. Buna ek olarak kullanıcılar PC ekranındaki "Eko Simülatör" ile her yazdırma işleminde ne kadar toner, kağıt, elektrik, CO2 ve diğer masraflardan tasarruf yapabileceklerini anında göreceklerinden bu durum kullanıcıları çevreye karşı daha duyarlı olmaya yöneltecek.

Dakikada 28 sayfa

Kompakt bir tasarıma sahip SCX-472X serisi ince görünüşü ve yer tasarrufu sağlayan yapısıyla ofis ortamına kolayca uyum sağlıyor. Katlanabilen çalıştırma paneli, dahili toz kapağı ve 250 kağıt kapasiteli gizli kağıt çekmecesi kullanıcıların çalışma ortamını optimize etmeye yardımcı olduğu gibi, dakikada 28 sayfalık  hızlı baskı ve kopyalamanın yanı sıra, faks ve tarama işlemlerini de gerçekleştirebilen seri, hizalama sorunu olmadan veya kağıdı yeniden yazıcıya yerleştirmek zorunda kalmadan bir kimlik kartının veya küçük bir belgenin her iki tarafını birden tek bir kağıt üzerine kopyalamayı sağlayan ID Copy özelliğini de kullanıcılara sunuyor.

SCX-4728FD, SCX-4729FD modelleriyle ağ bağlantı imkanı sunarken, SCX-4729FW modeli bu bağlantılara ek olarak WPS düğmesi ile kolayca ayarlanabilen WiFi yazdırma özelliğini de kullanıcılara sunuyor. “SamsungMobilePrint” uygulamasıyla akıllı telefonlarını, tablet veya PC'lerini kullanarak Wi-Fi bağlantısı üzerinden istedikleri zaman ve istedikleri yerde baskı alabilme imkanını kullanıcılara veriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun