Donanim 14 AĞUSTOS 2009 / 10:46

Cebinizde bir stüdyoyu taşıyın

Olympus LS-11 ile, bir önceki LS-10 modelinin stilini ve özelliklerini bir üst düzeye çıkardı.

Olympus LS-11 ile, bir önceki LS-10 modelinin stilini ve özelliklerini bir üst düzeye çıkardı.


Özellikle müzisyenlere, gazetecilere, podcast'çilere ve anında yüksek kaliteli ses kaydetme ve çalma yeteneklerine gereksinimi olanlara hitap eden ürün, sesleri 24bit/96kHz kalitesinde yakalayabiliyor.

Yeni bir düzenleme özelliği dosyaların cihaz üzerinden bile düzenlemesine imkan tanırken, Otomatik Kaydetme özelliği belirli bir ses düzeyi aşıldığında otomatik olarak kaydetmeye başlayarak, hiç bir önemli sesin kaçırılmamasını sağlıyor. Ekstra uzun pil ömrüne ek olarak, LS-11 modeli 8GB dahili bellek ve de depolama seçeneklerini genişletmek için SD kart yuvası sunuyor. LS-11, belirli bir ses düzeyini algıladığında kayıt cihazının otomatik olarak kaydetmeye başladığı yeni Otomatik Kaydetme fonksiyonunu sağlayan VCVA teknolojisine de sahip. Kayıtların temiz ve iyi organize edilmiş olarak saklanması için bu aynı özellik doğal olarak ses düzeyi belirli bir düzeyin altına düştüğünde LS-11'in otomatik olarak kaydetmeyi durdurmasını sağlıyor.

Olympus LS-11, üç dosya formatı seçimi sayesinde kullanıcılara ilave esneklik de sağlıyor. Diğer yandan Bu model SDHC formatıyla da uyumlu olduğundan 32GB'a kadar ek depolama alanı bulunuyor.