Donanim 23 TEMMUZ 2010 / 06:50

Casio EX-Z2000 keşfedilmeyi bekliyor

Casio EX-Z2000, kullanıcısına kolay, hızlı ve yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi vaat ediyor.

Casio EX-Z2000, kullanıcısına kolay, hızlı ve yüksek çözünürlükte fotoğraf çekimi vaat ediyor.


MersaSistem distribütörlüğünde Türkiye pazarına sunulan Casio, Exilim serisi ile satışa sunduğu giriş seviyesi fotoğraf makinesi ürün grubuna bir yenisini daha ekledi. Yazın en tutulan renkleri pembe, mor, kırmızı, gümüş gri ve siyah seçenekleriyle raflarda yerini alan Z2000, birçok yenilikle geliyor.

Casio’nun “İleri teknoloji ve yaratıcılık” kavramı üzerine konumlandırılan ürün, 14.1 megapiksel çözünürlüğüne sahip. Exilim Engine 5.0 görüntü işlemcisi, görüntü işlemeyi yüzde 30 artırıyor ve farklı renk tonlamaları sunuyor.

Hem çekin hem düzenleyin

“Dinamik Photo” fonksiyonu sayesinde kullanıcıların farklı görüntülerini kamera üzerinde düzenleme ve birleştirmelerine olanak tanıyan Z2000’in “Premium Auto” işlevi de dikkat çekici. Premium Auto, netleme alanı, sahne tipi, koşulları ve arka plan aydınlatması gibi değerleri tespit ediyor.

Kullanıcı dostu arayüze sahip makine, 3 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip. Tam şarjla 580 fotoğraf çekimi yapabilen Casio EX-Z2000’in kullanıcılarına bir diğer sürprizi ise, “Art Shot” fonksiyonu. İşlemci motorunun teknolojisinden yararlanarak çekilen fotoğraflarda tablo etkisi yaratan bu özelliğe destek olarak, Intelligent Color teknolojisi ile fotoğraflarda renk dengesi sağlanıyor.

Z2000, KDV hariç 619 TL fiyatıyla tüketici ile buluşmayı bekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun