Donanim 21 NİSAN 2010 / 10:24

Casio'dan cıvıl cıvıl fotoğraf makineleri

Casio EX-Z35 model fotoğraf makinelerini satışa sunuyor.

Casio EX-Z35 model fotoğraf makinelerini satışa sunuyor.


MersaSistem dağıtıcılığında Türkiye pazarına sunulan Casio dijital fotoğraf makinelerinin Exilim ailesine yeni bir üye katıldığı duyuruldu. EX-Z35, bu aileye renk katmayı hedefliyor.

Kullanıcısına 12.1 megapiksel efektif çözünürlük, 3x optik 4x dijital zoom özelliği ile kaliteli fotoğraf çekme imkanı sunan EX-Z35, mor, pembe, mavi, gümüş ve siyah renkleriyle piyasaya sunuluyor.

2.5 inç büyüklüğündeki LCD ekranıyla fotoğraf çekmeyi daha kolay hale getiren EX-Z35, "Yüz Tanıma" özelliği sayesinde, çekim esnasında ekranda beliren yüzlere odaklanarak, doğru pozu yakalayıp, yüzlerin daha net çıkmasını sağlıyor. Her türlü hava koşulu ve kullanıcıdan kaynaklanan kötü çekimlere EX-Z35 ile son vermeyi hedefleyen Casio, 23 adet "Best Shot" seçeneği ile kullanıcının bulunduğu ortama ve çekmek istediği fotoğrafa uygun en iyi modu belirlemeye çalışıyor.

"Kolay mod" özelliği ile her duruma uygun flash, zamanlama ve görüntü boyutu ayarlarını otomatik olarak gerçekleştiren Casio EX-Z35, video çekim özelliği ile kullanıcısının farklı bir makine taşıma derdini de ortadan kaldırıyor. Tek tuşla video çekimi yapıp, çekilen videoların yine tek tuşla popüler video paylaşım sitesi YouTube'a yüklenmesine olanak sunuyor.

Tam şarjla 200 kare fotoğraf çekimi yapabilen EX-Z35, 16,9 MB dahili hafızasının yanı sıra SD ve SDHC hafıza kartlarını da destekliyor. KDV dahil 299 TL fiyatıyla teknoloji marketlerindeki yerini aldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun