Donanim 20 KASIM 2009 / 11:59

Canon yeni yılınızı kırmızı ile kutluyor

Canon'un en gözde video kameraları ve dijital fotoğraf makineleri yeni yıl coşkusuna eşlik etmek üzere kırmızı renklere büründü.

Canon'un en gözde video kameraları ve dijital fotoğraf makineleri yeni yıl coşkusuna eşlik etmek üzere kırmızı renklere büründü.


Canon, hediye seçmekte zorlananlar için hem çok zarif hem de üstün teknoloji ile donatılmış Canon PowerShot, LEGRIA FS ve Digital IXUS serilerinden kıpkırmızı seçenekler sunuyor.

10 Megapiksel çözünürlüğü ile herkesin kolaylıkla fotoğraf keyfini yaşamasını sağlayan Canon PowerShot A480'i hafif tasarımıyla yeni yılda her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Canon 3,3x optik zum ile her fotoğrafın mükemmel biçimde kadraja alınmasını sağlayan cihaz, dijital zum özelliğiyle birlikte 13x büyütme oranına ulaşabiliyor.

Canon'un kompakt dijital fotoğraf makinesi tasarımında mükemmellik konusundaki ününü arttıran Canon IXUS100 ise şimdiye kadar üretilen en ince Digital IXUS modeli. 12.1 Megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraf makinesi, kullanıcıların müthiş resimleri kolaylıkla çekmelerini sağlayan Canon Scene Detection (Sahne Algılama) teknolojisini kullanan yeni Smart Auto moduna sahip.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun