Donanim 04 TEMMUZ 2012 / 10:23

Canon'dan yeni üçü bir arada yazıcı

Canon'dan yeni üçü bir arada yazıcı

Canon yeni çevreye duyarlı kompakt yazıcısı, güçlendirilmiş işlevselliği ve bağlantı özellikleri sayesinde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı olmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmayı hedefliyor. Siyah tasarıma sahip olan PIXMA MG4150, entegre Wi-Fi özelliği sayesinde kullanıcıların evin neresinde olurlarsa olsunlar, kablosuz tarama ve kopyalama yapabilmelerine olanak tanıyor. Bilgisayara ihtiyaç duymadan baskı ve tarama yapabilen cihaz, kendi bulut özelliğiyle birlikte kullanıcılarına çevrimiçi albümlerinden baskı yapabilme imkanı sunuyor.

Cihaz, 10x15 cm boyutundaki fotoğraf ve belgeleri 44 saniyede basarken, kendine has teknolojisi sayesinde sayfa başına yüzde 50 tasarruf sağlıyor. Minimum 2 pl’lik damlacık boyutlu yazıcı kafası teknolojisi, maksimum 4800 dpi baskı çözünürlüğüyle birleştiğinde güzel fotoğraf baskıları ve net word dokümanları alınmasını sağlıyor. Cihaz, 6 cm'lik TFT ekran ile kolay işlem yapılabildiği gibi yazıcıdaki otomatik çift taraflı baskı özelliği sayfanın her iki tarafına da otomatik baskı yapılmasını sağlayarak tasarrufu artırıyor.

Akıllı baskıya yönelik uygulamalarıyla cihaz kullanıcılarına fotoğraf ve belge baskısı için kapsamlı sezgisel yazılım paketini sunuyor. Örneğin, Auto Photo Fix II yazılımı titiz kullanıcılar için "Yüz Tespiti ve Sahne Analizi" teknolojisini kullanarak genel kusurları ortadan kaldırıyor ve her seferinde kaliteli görünümlü baskılar alınmasını sağlıyor. Kullanıcılar içerik oluşturarak baskılar hazırlayabilmesini sağlayan cihazla yaratıcı fotoğraflar, takvimler ve albümler yazdırabiliyor. Bunun yanı sıra efekt paketi sayesinde kullanıcıların baskılarına fonu bulanıklaştırma, balık gözü, yumuşak odak, minyatür ve oyuncak kamera gibi görüntü efektleri uygulayabilmesini sağlıyor.PIXMA MG4150 – temel özellikler

• Hepsi Bir Arada: Baskı, Fotokopi, Tarama ve Wi-Fi

•  Kompakt FastFront tasarım

• 4800 dpi’ye kadar, min. 2 pl’lik kalite

•  ISO ESAT hızı 9,9 tek renkli/5,7 renkli ipm

•  44 saniyede 10x15 cm fotoğraf baskısı

•  Otomatik Çift Taraflı Baskı

•  PIXMA Bulut Bağlantısı

•  Full HD Video Baskısı

•  CREATIVE PARK PREMIUM
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun