Donanim 04 KASIM 2015 / 15:31

Canon 3D baskı sektörüne adım attı

Canon, Paris’te düzenlenen Canon EXPO 2015 fuarında B2B alanında son ürünlerini ve geleceğin teknolojilerini sergiledi. Canon ilk kez 3D baskı sektörüne adım attı.

Canon EXPO’da ziyaretçiler Canon’un, iş akışlarını ve üretkenliği artırmak gibi, işletmelerin gerçek ihtiyaçlarının üzerine eğilen müşteri merkezli çözümler geliştirmeye dönük çalışmalarını sergiledi. Canon’un piyasaya sunduğu en son çözümler, işletmelerin bu çözümleri bugün nasıl kullandıklarını ve gelecekte nasıl kullanabilecekleri gösterilecek şekilde, iş ortamı senaryolarında gösterildi.

Canon Europe Üretim Baskı Grubu Başkanı Jeppe Frandsen konuyla ilgili şunları dedi: “Canon EXPO, sadece müşterilerimiz ve ortaklarımızla buluşup onlara mevcut, geniş bir yelpazeye yayılan teknolojilerimizi göstermek için değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki AR-GE ekiplerimizin şu anda geliştirmekte olduğu olağanüstü çözümlerle ilgili içeriden bir bakış sunmak için mükemmel bir fırsat. Yeni ve geleceğe dönük teknolojilerimizin tümü, imalat aşamalarını iyileştirmekten tutun üretkenliği arttırmaya ve iş akışlarını modernleştirmeye kadar, belirli sektör ihtiyaçlarını karşılamak için, müşterilerimiz düşünülerek tasarlanıyor.”

Canon, baskıyı artık imalat sektörünün bir parçası olarak değil, gerçek bir hizmet sektörü olarak görüyor ve B2B müşterileriyle yakın temas halinde çalışarak onların müşterek tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanabilecekleri çözümler yaratıyor. Bunun bir sonucu olarak Canon, paketleme, kitap basımı, tekstil, dekor ve doğrudan posta gibi sayısız pazarda gün geçtikçe yaygınlaşan baskı uygulamalarına odaklanıyor ve bu pazarlarda ortaya çıkan gereksinimleri karşılamak üzere Canon Infinistream, ImageStream 3500 ve 2400, ColorWave 910 ve VarioPrint i300 gibi özel çözümler geliştiriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun