Donanim 30 EKİM 2008 / 08:56

Cam ve alüminyumun uyumu TV sehpalarına yansıyor

Tüketici elektroniği mobilyaları üreticisi Sonorous yeni Plasma INOX serisi ile cam ve alüminyumun uyumunu gözler önüne seriyor.

Tüketici elektroniği mobilyaları üreticisi Sonorous yeni Plasma INOX serisi ile cam ve alüminyumun uyumunu gözler önüne seriyor.


Sonorus, Plasma INOX serisi ile tüketicilere üç adet askılı ve dört adet askısız olmak üzere yedi farklı TV sehpası seçeneği sunuyor. Askılı ürünlerde 8 mm, askısız ürünlerde üst camda 10 mm, ikinci ve üçüncü raflarda ise 8 mm cam kalınlığı kullanılıyor. Serinin askılı modelleri 50 kg, askısız modelleri ise 80 kg taşıma kapasitesine sahip. Seride ayrıca kullanıcılara, Inox etkili alüminyum özelliği, Clear ve Piano cilâsı olmak üzere iki farklı cam rengi seçeneği ile Inox ve Smoked olmak üzere alüminyum renk seçenekleri sunuluyor.


 


42 inç’e (106 cm) kadar ekran boyutuna sahip Plazma ve LCD televizyonlarla uyumlu olan Plasma INOX serisi, kabloların saklanabilmesi için özel kablo gizleme kanallarına sahip. Ürünler DVD oynatıcı veya uydu alıcı gibi elektronik cihazların yerleştirilebilmesine uygun tasarlanmışlar. Askılı modellerin askı kısmı tüm televizyon modelleriyle uyumlu. Bu kısım elle veya isteğe bağlı olarak  uzaktan kumandayla 35 derece sağa ve sola hareket ettirilebiliyor. Ayrıca tüm ürünlerde gizli tekerlek kullanılıyor. Askı aparatı ise 15 cm’ye kadar uzatılıp kısaltılabiliyor.


 


Üretiminde kansorejen madde kullanılmayan Sonorous ürünleri AB standartlarına uygun olarak E1 normunda üretiliyor. Sonorous ürünlerinin hareketli kısımları ise bu alanda uzman Hettich şirketi tarafından üretiliyor. Sonorous Plasma INOX serisi, MediaMarkt, Darty, Teknosa, Tepe Home, Electro World, Electrolet ve Vestel mağazalarında satışa sunulmuş durumda.  

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun