Donanim 12 EYLÜL 2008 / 09:50

Çağdaş televizyona klasik tasarım

Vestel'in yeni Pixellence Deluxe serisi LCD TV'ler ahşap görünümlü yüzeyleriyle TV tasarımına yeni bir boyut getiriyorlar.

Vestel'in yeni Pixellence Deluxe serisi LCD TV'ler ahşap görünümlü yüzeyleriyle TV tasarımına yeni bir boyut getiriyorlar.


Vestel Pixellence Deluxe LCD TV serisi özel bir teknoloji yardımıyla ahşap görünümlü malzemeyle kaplanıyor. İki farklı deseni bulunan serinin her iki deseninde de 82 ekran ve 106 ekran olmak üzere iki ayrı ekran boyutu seçeneği sunuluyor. Vestel Deluxe LCD, bekleme konumunda 1 Watt'tan az enerji tüketerek çevre dostu bir yapı sergiliyor. 10.000:1 kontrast oranı sergileyen televizyonlar Vestel’in geliştirdiği Pixellence görüntü işleme teknolojisinin tüm avantajlarını kullanıyorlar. HD yayınlara uyumlu Deluxe LCD'lerde SRS TruSurround çevreleyen ses teknolojisi, HDMI bağlantısı, oyun modu ve PC girişi yer alıyor.www.vestel.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun